Sestavy ústředen | Sestavy ústředen Sestavy ústředen | Sestavy ústředenHlavní strana >Sestavy ústředen  ( 8 položek )
Sady telefonních ústředen s telefony včetně instalace - kompletní dodávky na klíč

SESTAVY ÚSTŘEDEN

Telefonní ústředna - sada 1 Telefonní ústředna - sada 1
Kompletní sestava telefonní ústředny Panasonic KX-TES824 s hybridním systémovým telefonem spojovatelky KX-T7730, včetně montáže a programového nastavení. Počet linek: 3 analogové vstupní, 8 hybridních linek vnitřních, s možností dalšího rozšíření dokoupením potřebného modulu. Funkce automatické spojovatelky s uvítacím hlášením (1 kanál, 180 sekund) a provolbou na a konkrétní vnitřní linky. Položka montáž neobsahuje cenu za dopravu, opravy a instalace telefonních rozvodů. Montáž je v rozsahu: instalace ústředny na stěnu připojení na stávající telefonní rozvody a programové nastavení systému dle požadavku zákazníka. bez DPH:s 20% DPH:
13 235 Kč 15 882 Kč
Telefonní ústředna - sada 2 Telefonní ústředna - sada 2
Kompletní sestava telefonní ústředny Panasonic KX-TEM824 s hybridním systémovým telefonem spojovatelky, včetně montáže a programového nastavení. Kapacita linek: 6 analogových vstupních, 16 hybridních linek vnitřních pro připojení běžných analogových telefonů, bezdrátových telefonů, faxu nebo systémových telefonů. Systém lze dále rozšířit až na kapacitu 8 vstupních a 24 vnitřních linek. Funkce automatické spojovatelky s uvítacím hlášením (1 kanál, 180 sekund) a provolbou na konkrétní vnitřní linky. Položka montáž neobsahuje cenu za dopravu, opravy a instalace telefonních rozvodů. Montáž je v rozsahu: instalace ústředny na stěnu připojení na stávající telefonní rozvody a programové nastavení systému dle požadavku zákazníka. bez DPH:s 20% DPH:
23 235 Kč 27 882 Kč
Telefonní ústředna - sada 3 Telefonní ústředna - sada 3
Kompletní sestava telefonní ústředny Panasonic KX-TEM824 s hybridním systémovým telefonem spojovatelky KXT7735, včetně montáže a programového nastavení. Kapacita linek: 8 analogových vstupních, 24 vnitřních pro připojení běžných analogových telefonů, bezdrátových telefonů, faxu nebo systémových telefonů (max. 16x). Bez možnosti dalšího rozšíření linek. Položka montáž neobsahuje cenu za dopravu, opravy a instalace telefonních rozvodů. Montáž je v rozsahu: instalace ústředny na stěnu připojení na stávající telefonní rozvody a programové nastavení systému dle požadavku zákazníka. bez DPH:s 20% DPH:
31 723 Kč 38 067 Kč
Telefonní ústředna - sada 4 Telefonní ústředna - sada 4
Sestava digitální telefonní ústředny Panasonic KX-TDA15 s digitálním systémovým telefonem spojovatelky, včetně montáže a programového nastavení. Počet linek: 2x ISDN vstupní, 8x digitální vnitřní linka pro systémové telefony a 12x analogová vnitřní linka pro připojení běžných analogových telefonů, bezdrátových telefonů a faxu. Ústřednu je možné rozšířit o 2 analogové nebo euroISDN linky vstupní linky. Položka montáž neobsahuje cenu za dopravu, opravy a instalace telefonních rozvodů. Montáž je v rozsahu: instalace ústředny na stěnu připojení na stávající telefonní rozvody a programové nastavení systému dle požadavku zákazníka. bez DPH:s 20% DPH:
32 286 Kč 38 743 Kč
Telefonní ústředna - sada 5 Telefonní ústředna - sada 5
Sestava digitální telefonní ústředny Panasonic KX-TDA30 s digitálním systémovým telefonem spojovatelky včetně montáže a programového nastavení. Počet linek 2x ISDN vstupní, 8x digitální vnitřní linka pro systémové telefony a 24x analogová vnitřní linka pro připojení běžných analogových telefonů, bezdrátových telefonů a faxu. Ústřednu je možné rozšířit o 4 euroISDN linky nebo 8 analogových vstupních linek (nebo 2 euroISDN a 4 analogové linky). Položka montáž neobsahuje cenu za dopravu, opravy a instalace telefonních rozvodů. Montáž je v rozsahu: instalace ústředny na stěnu připojení na stávající telefonní rozvody a programové nastavení systému dle požadavku zákazníka. bez DPH:s 20% DPH:
51 672 Kč 62 007 Kč
Telefonní ústředna - sada 6 Telefonní ústředna - sada 6
PŘIPRAVUJEME bez DPH:s 20% DPH:
Telefonní ústředna - sada 7 Telefonní ústředna - sada 7
PŘIPRAVUJEME bez DPH:s 20% DPH:
Telefonní ústředna - sada 8 Telefonní ústředna - sada 8
PŘIPRAVUJEME bez DPH:s 20% DPH:
TISK stránky  Přidat k oblíbeným  ^ Nahoru  Kontakt 
Dodáme telefoní ústředny včetně telefonů a kvalifikované montáže. Ústředny na klíč. Specializovaný obchod a servis telefonních ústředen. Modřanská 1061/15 Praha 4.
Nenalezli jste výrobek podle vašeho přání? Chcete koupit telefon, bezdrátový telefon, fax nebo příslušenství a potřebujete poradit s výběrem? Kontaktujte nás!


ATEL SERVIS 2008 digitální telefoní ústředny s montáží MPU0801-1102-43