SERVIS

ATEL SERVIS, spol. s r.o. na Firmy.cz

SERVIS TELEFONNÍCH ÚSTŘEDEN

Naše společnost Atel servis spol. s r.o. divize Telefonní ústředny provádí servis telefonních ústředen různých výrobců, jako např. Panasonic, Siemens, Gigaset, 2N, 2N Omega, Atel, Bonel, Tina, Alphatech a dalších. Opravy pobočkových ústředen provádíme jak u zákazníka – v jeho provozovně, tak i v našem servisním středisku – kontakt. Nerozhoduje, jaký máte typ telefonní ústředny, opravujeme jak analogové, tak i digitální, nebo IP telefonní ústředny. Také nezáleží na tom, jak stará telefonní ústředna je. Zvládneme opravu i telefonních ústředen, které mají svá nejlepší léta dávno za sebou…

V rámci servisu také provádíme programování telefonních ústředen, tzn. nastavení jejich parametrů dle vašich požadavků. Může se jednat o změnu přepojování, pojmenování daných poboček, nastavení omezení volání a spousty dalších parametrů.

Servis telefonních ústředen – jak  objednat

Jak objednat technika na servis? Je to jednoduché, stačí zavolat, případně napsat e-mail a domluvíme co nejbližší vhodný termín. V případě nutnosti vyrážíme ihned k zákazníkovi a pokud je to aspoň trochu možné, telefonní ústřednu opravíme na místě. Pokud to však charakter závady nedovolí, pokusíme se dostat ústřednu do stavu, který umožní přechodné fungování, než telefonní ústřednu, přesněji vadný díl opravíme na dílně. Jakmile je tento díl opravený, vrátíme ho do telefonní ústředny a ústřednu nastavíme dle požadavků zákazníka k jeho naprosté spokojenosti.

Také prováníme montáž, neboli instalaci nových telefonních ústředen, převážně značky Panasonic a Gigaset.

DOMU

 

  E-SHOP                                                         BEZDRÁTOVÉ TELEFONY

servis telefonních ústředen - telefonní ústředny kontakt Panasonic - prodej telefonních ústředen
Telefonní ústředny Panasonic_04 ATEL – prodej telefonních ústředen